dodatek do paliwa i czyszczenia DPF CLEANER & REGENERATOR

dodatek do paliwa i czyszczenia DPF CLEANER & REGENERATOR
Szczegóły: 

Dodatek do oleju napędowego stworzony z myślą o czyszczeniu filtrów cząstek stałych ( DPF ) – obniża temperaturę wymaganą do wypalenia się cząstek znajdujących się w filtrze. Zapewnia czystość, i większą wydajność filtra DPF.

STOSOWANIE:
Do użytku w silnikach Diesel, dolać do baku przed tankowaniem. Zawartość butelki (250ml) wystarcza na 60l oleju napędowego, najlepiej stosować regularnie co 3000 km. Jeśli blokowanie się filtra DPF jest regularnym problemem, można używać częściej. Nie uzywać jako alternatywy płynu OEM w systemie regeneracji filtrów FAP (PSA group).

KORZYŚCI:
Jazda na krótkich dystansach oznacza niską temperaturę spalin w układzie wydechowym, a to skutkuje brakiem możliwości wypalania się filtra DPF. W efekcie, filtr DPF blokuje się. Odczuwalnym skutkiem jest niższa moc i wydajność silnika, a w niektórych modelach samochodów dodatkowo pojawia się lampka ostrzegawcza. Millers Oils DPF Cleaner & Regenerator zapewnia:

  • jednorazowa dawka pomaga wyczyścić filtr bez konieczności ponoszenia wydatków na jego wymontowanie i czyszczenie
  • obniża temperaturę w jakiej rozpoczyna się proces regeneracji (wypalania) filtra, pomaga uwolnić zablokowane cząstki stałe
  • czyści filtr DPF i układ paliwowy, optymalizując tym samym spalanie, zapewnia niższą emisję szkodliwych spalin, przywraca moc silnika
  • idealny dla samochodów z silnikami Diesel wyposażonych w filtry DPF, które użytkowane są na krótkich dystansach.

CHARAKTERYSTYKA:

Ciężar właściwy przy 15 C: 0,810
Temperatura zapłonu: 75 C
Nie poddawać działaniu promieni słonecznych. Trzymać z dala od ognia.

Dostępne pojemności: 
250ml